Skatepark a klub ROK…dvě možnosti kam jít v Broumově, když mám volný čas a je mi víc jak deset let…

„Skatepark je jenom pro skejťáky a do ROKáče tě nepustíme, protože tam hraje divoká muzika a chodí tam divný lidi….i tohle prý slyší od svých rodičů starší děti, když se chtějí jít podívat do Skateparku nebo klubu ROK.“

…NENÍ TO PRAVDA…    více čtěte zde

DDM Ulita v těchto dvou místech pořádá pravidelnou činnost, do které se mohou zapojit všichni zájemci školou povinní, ale navíc i aktivity pro veřejnost, které jsou většinou zcela zdarma nebo za drobný poplatek.

SKATEPARK JE I HOROLEZECKÁ STĚNA…

Bývalá teplárna na Spořilově, kterou na sídlišti najdete podle výrazného komína…ano cesta dovnitř je trochu zarostlá a vítají vás cestou dovnitř barevné graffity na plechové stěně, ale uvnitř vás přivítá rozsáhlá HOROLEZECKÁ STĚNA, kterou se nám díky finanční podpoře Města Broumov podařilo v letošním roce rozšířit o novou další část, zkušení instruktoři, kteří se vás ujmou, i když chcete lezení na stěně zkusit poprvé nebo vám za mírný poplatek půjčí lezecké vybavení a vysvětlí jak na to.

Aktuální otvírací dobu/ čt, pá od 16.00/ najdete vždy na www.ulita.org nebo se na časových možnostech /so, ne/ domluvíte s instruktory na čísle 774 412 649.

První příležitost k návštěvě máte v sobotu 20. 10. od 9.00, kdy za 50 Kč můžete přijít na DOPOLEDNÍ LEZENÍ PRO VEŘEJNOST.

Klub ROK … Radost…Odpočinek…Kamarádi

Opravená budova na Masarykově třídě hned u nové zastávky autobusu…není to rockový klub, ale místo volnočasových aktivit starších školáků, středoškoláků a hravých dospěláků.

Každý pátek a sobotu odpoledne zdarma a zcela volně přístupný pro děti a mládež starší 10 let je ulitový Klub ROK…

Najdete ho hned ve zvýšeném přízemí a jsou to dvě klubovny plné her a zajímavého programu. Pouze za váš podpis si zde můžete zahrát pink pong, kulečník, air hockey, fotbálek, ale i spoustu deskových her nebo se přidat do programu jednotlivých instruktorů…hrajeme hry uvnitř i venku, pokud to počasí dovolí…a bývá u toho dost legrace.

A svoji činnost znovu po prázdninách zahajujeme právě tuto sobotu 6. 10. od 14.00 hodin.

A divokou muziku, ano, i tu opravdu občas je slyšet…. v přízemí této budovy mají zázemí a zkušebny některé broumovské kapely…

A v dalších místnostech v této budově najdete i klidnější volnočasové aktivity. Svoji klubovnu zde mají Modeláři, stálou scénu zde má Loutkové divadlo BRUM a cvičí se zde i Jóga s Janou Pultrovou… a to přímo v naší „GALERII“.

A právě sem můžete přijít i na výstavu fotografií. V naší „Galerii“ je otevřeno každý pátek a sobotu odpoledne a dáváme zde prostor amatérským broumovským umělcům, kteří mají co ukázat.

První podzimní vernisáž můžete navštívit v sobotu 13. 10. VĚČNOST – VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE JITKY SMOLÍKOVÉ.  Zahajujeme v 18.00 hodin a vstupné je zcela dobrovolné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.