Všeobecné informace ke kroužkům a klubům 2018-2019

Vážení rodiče, milé děti, vážení příznivci Ulity!

Již tradičně vydává Ulita svoji nabídku zájmových aktivit pro děti, mládež i dospělé.             Opět se snažíme, aby si z nabídky aktivit mohl každý vybrat činnost, které se bude ve     svém volném čase věnovat. Chceme také všem, kteří to potřebují, v Ulitě poskytnout    kromě kvalitního zájmového vzdělávání také ochranu před nepříznivými vlivy každodenního života a zároveň co nejvíce podpořit rozvoj a růst osobnosti každého jednotlivce.  Snad se nám to alespoň trochu podaří, věřte, že pro to děláme opravdu hodně.

Než začnete vybírat vhodnou aktivitu pro své děti nebo pro sebe, věnujte  prosím pozornost několika důležitým informacím! více zde…

 • Termíny prvních schůzek se mohou lišit od termínů schůzek následných. U některých kroužků je možné se s vedoucím činnosti dohodnout na změně termínu schůzek.
 • Pro menší děti je lepší, když je na první schůzku doprovodí rodiče nebo prarodiče.
 • Pokud Vám nestačí přihlášky přiložené v této nabídce, můžete si další vyzvednout přímo v Ulitě a to i v dopoledních hodinách nebo stáhnout na internetové adrese www.ulita.org.
 • Přihlášku (čitelně vyplněnou, vždy jednu přihlášku pro jeden kroužek a jednu osobu) odevzdejte v Ulitě nejlépe do 15. září (od 7:30 do 17:30 hodin).  Vyplněnou přihlášku můžete také zaslat naskenovanou jako přílohu e-mailu na adresu ulita@ulita.org, přihláška je přijatá jakmile obdržíte zpět potvrzení.
 • Platbu za kroužek nebo klub na první i druhé pololetí můžete provést v hotovosti při odevzdání přihlášky nebo bezhotovostním převodem na naše číslo účtu v Komerční bance 78-8752740227 / 0100, VS = rodné číslo člena kroužku bez lomítka , platbu posílejte až po odevzdání přihlášky, protože identifikátorem platby je rodné číslo z přihlášky. Je možné poslat celkovou částku za jednu osobu a více kroužků najednou, pozor však na správný variabilní symbol platby.
 • Termín zaplacení poplatku za zájmové vzdělávání je pro první pololetí do 31. října 2018 a pro druhé pololetí do 28. února 2018. Tyto termíny mohou být posunuty nebo platba rozdělena na více splátek na základě písemné žádosti účastníka zájmové činnosti (nebo jeho zákonného zástupce). Na konec termínu budete upozorněni formou SMS zprávy.
 • Od placení poplatků mohou být děti osvobozeny ze sociálních důvodů na základě písemné žádosti zákonného zástupce  a doložení potřebných dokumentů (formuláře a žádosti jsou i na www.ulita.org).
 • Počet členů jednotlivých kroužků je omezen, pro pořadí přihlášených je směrodatné datum přijetí přihlášky v Ulitě a včasné zaplacení poplatku.
 • Je potřeba, aby děti měly s sebou na všechny činnosti vhodné oblečení, přezůvky, případně další nutné pomůcky a vybavení podle druhu činnosti, které se budou věnovat.
 • Pokud se rozhodnete zájmovou činnost již nenavštěvovat, nezapomeňte se prosím odhlásit!
 • Není-li uvedeno jinak, trvá schůzka 60 min. a koná se v Ulitě. Pravidelná zájmová činnost  začíná v týdnu od 17. do 21. září 2018 a končí v týdnu od 10. do 14. června 2019, schůzky nejsou v době svátků a prázdnin, v tomto období nabízíme pro děti jiný program. Některé činnosti začínají dříve a končí později, především z důvodu účasti na závodech a soutěžích.
 • Rádi Vám odpovíme na dotazy (telefonické – 491 521 381, E-mailem – ulita@ulita.org nebo osobně) a poradíme s výběrem činnosti pro Vaše dítě, nebo pro Vás.
 • Při hledání ideální zájmové činnosti se může stát, že Vaše dítě vystřídá za školní rok i několik různých kroužků, než najde ten pravý, což je zcela normální.
 • Je velmi důležité, abychom byli informováni o aktuálním zdravotním stavu účastníků zájmových činností, upozorněte nás, prosím, na případné zdravotní potíže!
 • Ulita jako správce osobních údajů zpracovává osobní údaje účastníků činností a jejich zákonných zástupců , podrobné informace jsou zveřejněny na www.ulita.org/O nás/GDPR.
 • Vážení rodiče, zájmové vzdělávání a pravidelná smysluplná činnost ve volném čase je pro vaše dítě nenahraditelným zdrojem sociálního kapitálu a je důležitým prvkem pro osobnostní rozvoj a úspěšné uplatnění v dospělém životě!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kroužky a kluby, Zájmová činnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.