Příměstské tábory v Ulitě červenec a srpen 2018

Než se pořádně rozběhne nový školní rok a s ním i volnočasové kroužky a aktivity v Ulitě, rádi bychom se ohlédli za prázdninami.

Již podruhé jsme po celé dva letní měsíce nabídli dětem, a tím i jejich rodičům, možnost prožít aktivně prázdniny v Ulitě. Příměstské tábory jsou týdenní programy s různými tématy. Maximální kapacita je 30 dětí a věřte nevěřte, bylo obsazeno po celé prázdniny. A díky ESF navíc pro rodiče, kteří se do o.p. Zaměstnanost zapojili, navíc za velmi přijatelnou cenu.

Program byl bohatý, počasí velmi letní a děti naprosto spokojené a skvělé. Více + foto a video…

Týden co týden se pořád něco dělo, tvořilo, sportovalo, kutilo a jezdilo na výlety do blízkého okolí. Týden olympiády, týden hledání pokladu Inků, týden přírodovědeckých výprav,  výtvarna a tvoření, horolezení, ochutnávání a vyrábění dobrot, týden tance a nebo třeba jenom prázdninové pohody… jsou za námi….

A tak bychom velmi chtěli poděkovat všem, kteří nás – partu až 35 lidí – občas pozvali k sobě na farmu nebo třeba seznámili s domácími mazlíčky…a nebo dětem nabídli ochutnávku vlastních domácích produktů..

Jmenovitě děkujeme Ekofarmě BOŠINA z Vernéřovic za prohlídku farmy a skvělé hamburgery, panu Petru Kovářovi z Hynčic za ukázku rybaření a pstruží líhně, a paní Monice Menšíkové z Farmy Šonov, která dětem ukázala nejen ovečky, ale také nabídla jogurty vlastní výroby..víme, že to není samozřejmost a ještě jednou tímto děkujeme.

Poděkovat musíme a chceme také skvělým paním kuchařkám ze ZŠ KLADSKÁ, které pro nás vařily i o prázdninách a také panu Koriťákovi z restaurace La Sahula, který nám uvařil, když i paní kuchařky měly volnoJ

Tým vedoucích a jejich mladých pomocníků se už teď těší na další setkávání. A to i během školního roku, kdy připravujeme pobytové celodenní tábory ve všech dnech školních prázdnin.

Za létem se můžete s námi ohlédnout na www.ulita.org, kde najdete jak film z našich táborů, tak fotografie ve fotogalerii, ale už i novou nabídku volnočasových aktivit v tomto školním roce a pozvánky na první akce.

Těšíme se na vás, vaše DDM Ulita Broumov


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Tábory. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.